پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۵

شیائومی از اسکوتر برقی و هوشمند خود رونمایی کرد؛ اسکوتری که با یک بار شارژ ۳۰ کیلوکتر می پیماید. امروز شیائومی از وسیله جدید خود رونمایی کرد؛ اسکوتر برقی هوشمند که با یک بار شارژ می‌تواند ۳۰ کیلومتر حرکت کند و قیمت فوق‌العاده‌ای حدود ۲۸۹ دلار دارد. این وسیله اولین ورود شیائومی به دنیای اسکوترها […]

ninebot_mini_2

شیائومی از اسکوتر برقی و هوشمند خود رونمایی کرد؛ اسکوتری که با یک بار شارژ ۳۰ کیلوکتر می پیماید.

امروز شیائومی از وسیله جدید خود رونمایی کرد؛ اسکوتر برقی هوشمند که با یک بار شارژ می‌تواند ۳۰ کیلومتر حرکت کند و قیمت فوق‌العاده‌ای حدود ۲۸۹ دلار دارد.

این وسیله اولین ورود شیائومی به دنیای اسکوترها نیست. این شرکت پیشتر هم اسکوتر دیگری با نام Ninebot Mini تولید کرده بود؛ اسکوتری خود تعادلی (اسکوتری که قادر به حفظ تعادل کاربر است) که قیمتی بیشتر داشت و با یکبار شارژ ۲۲ کیلومتر را می‌پیمود.

اسکوتر جدید شیائومی دو رنگ سیاه و سفید دارد و وزن آن ۱۲٫۵ کیلوگرم است و به‌راحتی می‌توان آن را برای بالا رفتن از پله‌ها یا قراردادن در ماشین، بلند کرد. نسخه سیاه‌رنگ این اسکوتر بخش‌هایی قرمز رنگ دارد که سیستم ترمز E-ABS آن را نشان می‌دهد. زنگ سفیدرنگی نیز برای این اسکوتر در نظر گرفته شده است تا در صورت لزوم به عابران پیاده هشدار داده شود.

این دستگاه هدیه مناسبی برای دوستداران تکنولوژی است خصوصا آنهایی که معمولا بیرون می‌روند و به چنین وسیله‌ای نیاز دارند.

scooter_story_image_1481528982403xiaomi-mi-electric-scooter

منبع: gsm.ir


نظرات بینندگان
آخرین خبرها