پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

شیائومی از اسکوتر برقی و هوشمند خود رونمایی کرد؛ اسکوتری که با یک بار شارژ ۳۰ کیلوکتر می پیماید. امروز شیائومی از وسیله جدید خود رونمایی کرد؛ اسکوتر برقی هوشمند که با یک بار شارژ می‌تواند ۳۰ کیلومتر حرکت کند و قیمت فوق‌العاده‌ای حدود ۲۸۹ دلار دارد. این وسیله اولین ورود شیائومی به دنیای اسکوترها […]

شیائومی از اسکوتر برقی و هوشمند خود رونمایی کرد؛ اسکوتری که با یک بار شارژ ۳۰ کیلوکتر می پیماید.

امروز شیائومی از وسیله جدید خود رونمایی کرد؛ اسکوتر برقی هوشمند که با یک بار شارژ می‌تواند ۳۰ کیلومتر حرکت کند و قیمت فوق‌العاده‌ای حدود ۲۸۹ دلار دارد.

این وسیله اولین ورود شیائومی به دنیای اسکوترها نیست. این شرکت پیشتر هم اسکوتر دیگری با نام Ninebot Mini تولید کرده بود؛ اسکوتری خود تعادلی (اسکوتری که قادر به حفظ تعادل کاربر است) که قیمتی بیشتر داشت و با یکبار شارژ ۲۲ کیلومتر را می‌پیمود.

اسکوتر جدید شیائومی دو رنگ سیاه و سفید دارد و وزن آن ۱۲٫۵ کیلوگرم است و به‌راحتی می‌توان آن را برای بالا رفتن از پله‌ها یا قراردادن در ماشین، بلند کرد. نسخه سیاه‌رنگ این اسکوتر بخش‌هایی قرمز رنگ دارد که سیستم ترمز E-ABS آن را نشان می‌دهد. زنگ سفیدرنگی نیز برای این اسکوتر در نظر گرفته شده است تا در صورت لزوم به عابران پیاده هشدار داده شود.

این دستگاه هدیه مناسبی برای دوستداران تکنولوژی است خصوصا آنهایی که معمولا بیرون می‌روند و به چنین وسیله‌ای نیاز دارند.

scooter_story_image_1481528982403xiaomi-mi-electric-scooter

منبع: gsm.ir

tabnak-adv
توصیه‌های ورزشی به افراد تنبل

بسیاری افراد دوست دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانند اما به دلیل مشغله‌های مختلف و نداشتن وقت در ورزش تنبلی می‌کنند. راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید به ساده‌ترین روش، ورزش را در برنامه خود قرار دهید.

هزینه تحصیل در دانشگاه های آمریکا چقدر است؟

هزینه دریافت مدرک لیسانس در دانشگاه‌های آمریکا اعم از ایالتی که از کمک‌های دولتی برخوردارند تا دانشگاه‌های خصوصی مبلغی بین ۳۰ تا ۷۰ هزار دلار است. یعنی یک جوان ۱۸‌ساله‌ آمریکایی برای اینکه بتواند در هر رشته‌ای و در هر دانشگاهی مدرک لیسانس بگیرد باید حداقل ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار هزینه کند.

خواص فراوان “زرشک”

یک کارشناس ارشد طب سنتی گفت: زرشک برای درمان واریس و روماتسیم مفید است.

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv