پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

زمستان با تمام زیباییهایش در راه است، حداقل برای ساکنان نیمه شمالی کره زمین، و باید گفت که زمستان با تمام تغییرات فصلی که در دامن دارد در راه است. برگها خواهند رفت و درختان جامه برهنگی به تن خواهند کرد و گیاهان در زیر برف دفن خواهند شد و اردک ها بجای شنا در […]

زمستان با تمام زیباییهایش در راه است، حداقل برای ساکنان نیمه شمالی کره زمین، و باید گفت که زمستان با تمام تغییرات فصلی که در دامن دارد در راه است.

برگها خواهند رفت و درختان جامه برهنگی به تن خواهند کرد و گیاهان در زیر برف دفن خواهند شد و اردک ها بجای شنا در استخرها سرخواهند خورد بر روی آبهای یخ زده. چشم اندازهایی که عادت به دیدنشون در فصلهای گرم تابستان کرده بودیم دیگر سخت قابل تشخیص خواهند بود، و همانطور که در این عکسها خواهید دید خیلی از مکانها به صورت باورنکردنی متفاوت خواهند بود با زمانی که در تابستان بودند.

عکسهایی که در زیر میبینید تعدادی از زیباترین و معروفترین مکانهای دنیا را قبل و بعد از رسیدن زمستان به تصویر کشیده است، عکسهایی از نیویوک، نوروژ، ایسلند، ژاپن و مطمئنا متحیر خواهید شد که فصلها چگونه بر روی چشم اندازهای دنیای ما تاثیر میگذارند.

St Joseph Lighthouse, Michigan, USA

summer-winter-36

 

Lake Bled, Slovenia

summer-winter-32

 

 Hamnøy, Norway

summer-winter-30

 

The Historic Village Of Shirakawa-Gō, Japan

summer-winter-43

 

Lake Wanaka, New Zealand

summer-winter-37

 

Natadera Temple, Komatsu, Japan

summer-winter-35

 

Yosemite National Park, California, USA

summer-winter-42

 

Pergola, Conservatory Garden, Central Park, New York, USA

before-after-summer-winter-photography-changing-seasons-timelapse-13-57611c5554586__880

 

Landwasser Viaduct, Switzerland

summer-winter-31

 

Vilnius, Lithuania

before-after-summer-winter-photography-changing-seasons-timelapse-30-58515007388ac__880

 

منبع: boredpanda.com

tabnak-adv
توصیه‌های ورزشی به افراد تنبل

بسیاری افراد دوست دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانند اما به دلیل مشغله‌های مختلف و نداشتن وقت در ورزش تنبلی می‌کنند. راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید به ساده‌ترین روش، ورزش را در برنامه خود قرار دهید.

هزینه تحصیل در دانشگاه های آمریکا چقدر است؟

هزینه دریافت مدرک لیسانس در دانشگاه‌های آمریکا اعم از ایالتی که از کمک‌های دولتی برخوردارند تا دانشگاه‌های خصوصی مبلغی بین ۳۰ تا ۷۰ هزار دلار است. یعنی یک جوان ۱۸‌ساله‌ آمریکایی برای اینکه بتواند در هر رشته‌ای و در هر دانشگاهی مدرک لیسانس بگیرد باید حداقل ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار هزینه کند.

خواص فراوان “زرشک”

یک کارشناس ارشد طب سنتی گفت: زرشک برای درمان واریس و روماتسیم مفید است.

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv