پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

barsa-vs-hercules

بارسلونا با پیروزی ۷-۰ مقابل هرکولس، به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های کوپا دل ری صعود کرد.

به گزارش دنیای ما، در این دیدار که در ورزشگاه خانگی بارسا برگزار شد،لوئیس انریکه به بیشتری بازیکنان اصلی اش استراحت داد؛ با این وجود آبی و اناری ها توانستند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند و راهی مرحله بعد شوند.

 بازی با برتری بارسا آغاز شد اما عملکرد خوب دروازه بان و مدافعان هرکولس باعث شد تا تیم میزبان برای رسیدن به گل تا دقیقه ۳۷ منتظر بماند. در دقایق پایانی نیمه اول بود که روی پاس رافینیا، لوکاس دینیه در مقابل دروازه صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.

  برتری بارسا در دقایق پایانی این نیمه هم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۴۵، خطای روخاس روی آردا، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد. راکیتیچ پشت ضربه ایستاد و کار را تمام کرد. نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید.

 نیمه دوم هم با حملات بارسا آغاز شد و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی، این تیم دو بار دیگر به گل رسید. ابتدا در دقیقه ۵۰، آردا بعد از به هم ریختن مدافعان حریف، رافینیا را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، حساب کار را ۳-۰ کرد.

 پنج دقیقه بعد، نوبت خود آردا توران بود که روی ارسال الکس ویدال، با ضربه سر کار را تمام کند و اختلاف را به ۴ گل افزایش بدهد.

 بعد از این گل برای دقایقی از فشار حملات بارسا کاسته شد اما در ۲۰ دقیقه پایانی، آبی و اناری ها بار دیگر بر شدت حملات شان افزودند و ۳ بار دیگر به گل رسیدند.

 در دقیقه ۷۳، روی ارسال رافینیا، توپ بعد از برخورد به بازیکن حریف به آلکاسر رسید و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.

 چند دقیقه بعد بار دیگر ارسال الکس ویدال یک موقعیت خوب روی دروازه هرکولس ایجاد کرد. ضربه اول را آلکاسر زد اما دروازه حریف برگرداند و در برگشت  این آردا بود که کار را تمام کرد.

 در دقیقه ۸۹ آردا شب خوبش را با زدن گل سومش تکمیل کرد و با یک شوت فنی و تماشایی، حساب کار را ۷-۰ کرد تا بارسا با برتری ۸-۱ در مجموع دو دیدار، راهی مرحله بعد شود.

منبع: ورزش سه

 

tabnak-adv
لاک ناخن؛ سمی خوش آب و رنگ!
لاک ناخن؛ سمی خوش آب و رنگ!

مطالعه ای جدید نشان داده است که بسیاری از محبوب‌ترین برندهای لاک ناخن بسیار بیشتر از آن چه به نظر می رسد می توانند مضر باشند.

خواص شگفت‌انگیز پوست کیوی
خواص شگفت‌انگیز پوست کیوی

کیوی نقش حیاتی در سلامت بدن ایفا می‌کند اما آیا می‌دانید پوست این میوه نیز دارای خواص درمانی فراوانی است؟

استانبول
استانبول و راهکارهایی برای سفری جذاب به این شهر

استانبول، پایتخت فرهنگی و گردشگری ترکیه، یکی از پرطرفدارترین مقصدهای گردشگری در میان گردشگران ایرانی است. در ادامه برای آشنایی با نکته‌های کاربردی در سفر به استانبول همراه دنیای ما باشید.

tabnak-adv
ZelectricBug

۱۳۹۶/۰۱/۰۴
۰۹:۰۰

۵۰ خودرو که جهان را تغییر دادند

istanbul mosque

۱۳۹۶/۰۱/۰۵
۱۴:۰۰

پربازدیدترین شهرهای سال ۲۰۱۶

آرشیو

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv