پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

barsa-vs-hercules

بارسلونا با پیروزی ۷-۰ مقابل هرکولس، به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های کوپا دل ری صعود کرد.

به گزارش دنیای ما، در این دیدار که در ورزشگاه خانگی بارسا برگزار شد،لوئیس انریکه به بیشتری بازیکنان اصلی اش استراحت داد؛ با این وجود آبی و اناری ها توانستند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند و راهی مرحله بعد شوند.

 بازی با برتری بارسا آغاز شد اما عملکرد خوب دروازه بان و مدافعان هرکولس باعث شد تا تیم میزبان برای رسیدن به گل تا دقیقه ۳۷ منتظر بماند. در دقایق پایانی نیمه اول بود که روی پاس رافینیا، لوکاس دینیه در مقابل دروازه صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.

  برتری بارسا در دقایق پایانی این نیمه هم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۴۵، خطای روخاس روی آردا، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد. راکیتیچ پشت ضربه ایستاد و کار را تمام کرد. نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید.

 نیمه دوم هم با حملات بارسا آغاز شد و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی، این تیم دو بار دیگر به گل رسید. ابتدا در دقیقه ۵۰، آردا بعد از به هم ریختن مدافعان حریف، رافینیا را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، حساب کار را ۳-۰ کرد.

 پنج دقیقه بعد، نوبت خود آردا توران بود که روی ارسال الکس ویدال، با ضربه سر کار را تمام کند و اختلاف را به ۴ گل افزایش بدهد.

 بعد از این گل برای دقایقی از فشار حملات بارسا کاسته شد اما در ۲۰ دقیقه پایانی، آبی و اناری ها بار دیگر بر شدت حملات شان افزودند و ۳ بار دیگر به گل رسیدند.

 در دقیقه ۷۳، روی ارسال رافینیا، توپ بعد از برخورد به بازیکن حریف به آلکاسر رسید و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.

 چند دقیقه بعد بار دیگر ارسال الکس ویدال یک موقعیت خوب روی دروازه هرکولس ایجاد کرد. ضربه اول را آلکاسر زد اما دروازه حریف برگرداند و در برگشت  این آردا بود که کار را تمام کرد.

 در دقیقه ۸۹ آردا شب خوبش را با زدن گل سومش تکمیل کرد و با یک شوت فنی و تماشایی، حساب کار را ۷-۰ کرد تا بارسا با برتری ۸-۱ در مجموع دو دیدار، راهی مرحله بعد شود.

منبع: ورزش سه

 

tabnak-adv
جشن بهار روسی شبیه نوروز پارسی
جشن بهار روسی شبیه نوروز پارسی

“ماسلنیتسا” جشن مذهبی و مردمی در گستره جمهوری های اسلاونژاد شوروی سابق به ویژه روسیه و بلاروس برگزار می شود که مانند نوروز پارسی نماد وداع با زمستان و استقبال از بهار با انگیزه های مشابه است.

مصرف کره ریسک دیابت را ۲ برابر افزایش می دهد
مصرف کره ریسک دیابت را ۲ برابر افزایش می دهد

طبق یافته های تحقیقاتی، مصرف کره موجب افزایش ریسک ابتلا به دیابت می شود.

فواید مصرف روغن ماهی
فواید مصرف روغن ماهی، تقویت متابولیسم و سیستم ایمنی

انجمن قلب امریکا توصیه می کند که باید هفته ای دو بار ماهی مصرف شود چراکه مملو از پروتئین، اسیدهای چرب اُمگا۳ و ویتامین هاست.

tabnak-adv
آرشیو
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv