پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

بارسلونا با پیروزی ۷-۰ مقابل هرکولس، به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های کوپا دل ری صعود کرد.

به گزارش دنیای ما، در این دیدار که در ورزشگاه خانگی بارسا برگزار شد،لوئیس انریکه به بیشتری بازیکنان اصلی اش استراحت داد؛ با این وجود آبی و اناری ها توانستند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند و راهی مرحله بعد شوند.

 بازی با برتری بارسا آغاز شد اما عملکرد خوب دروازه بان و مدافعان هرکولس باعث شد تا تیم میزبان برای رسیدن به گل تا دقیقه ۳۷ منتظر بماند. در دقایق پایانی نیمه اول بود که روی پاس رافینیا، لوکاس دینیه در مقابل دروازه صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.

  برتری بارسا در دقایق پایانی این نیمه هم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۴۵، خطای روخاس روی آردا، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد. راکیتیچ پشت ضربه ایستاد و کار را تمام کرد. نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید.

 نیمه دوم هم با حملات بارسا آغاز شد و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی، این تیم دو بار دیگر به گل رسید. ابتدا در دقیقه ۵۰، آردا بعد از به هم ریختن مدافعان حریف، رافینیا را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، حساب کار را ۳-۰ کرد.

 پنج دقیقه بعد، نوبت خود آردا توران بود که روی ارسال الکس ویدال، با ضربه سر کار را تمام کند و اختلاف را به ۴ گل افزایش بدهد.

 بعد از این گل برای دقایقی از فشار حملات بارسا کاسته شد اما در ۲۰ دقیقه پایانی، آبی و اناری ها بار دیگر بر شدت حملات شان افزودند و ۳ بار دیگر به گل رسیدند.

 در دقیقه ۷۳، روی ارسال رافینیا، توپ بعد از برخورد به بازیکن حریف به آلکاسر رسید و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.

 چند دقیقه بعد بار دیگر ارسال الکس ویدال یک موقعیت خوب روی دروازه هرکولس ایجاد کرد. ضربه اول را آلکاسر زد اما دروازه حریف برگرداند و در برگشت  این آردا بود که کار را تمام کرد.

 در دقیقه ۸۹ آردا شب خوبش را با زدن گل سومش تکمیل کرد و با یک شوت فنی و تماشایی، حساب کار را ۷-۰ کرد تا بارسا با برتری ۸-۱ در مجموع دو دیدار، راهی مرحله بعد شود.

منبع: ورزش سه

 

tabnak-adv
دروغ‌هایی که به خودتان می‌گویید مانع پیشرفتتان می‌شوند

گاهی اوقات تنها دلیلی که شما را به عقب می‌کشد و مانع از پیشرفت شما می‌شود، دروغ‌هایی است که برای پیدا کردن دلیل عدم موفقیت به خودتان می‌گویید.

بیوگرافی مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ، جوان‌ترین میلیاردر جهان، مؤسس و بنیان‌گذار بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان – فیس‌بوک – با ماهانه نزدیک به ۲ میلیارد کاربر فعال است.

چگونه خواب بهتری داشته باشیم

انسان بیش از یک‌سوم عمر خود را در خواب به سر می‌برد؛ اما در زندگی امروزی عوامل متعددی وجود دارند که باعث کاهش زمان و کیفیت خواب می‌شوند.

tabnak-adv

۱۳۹۶/۰۲/۲۶
۲۲:۰۰

بیوگرافی استیو جابز

۱۳۹۶/۰۲/۲۳
۱۸:۳۰

مشهورترین خیابان های دنیا کدامند؟

۱۳۹۶/۰۲/۲۵
۱۰:۳۰

نتایج هفته سی و هفتم لالیگا

آرشیو

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv