پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-hero

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد. درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور […]

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-4

درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور ۵۴۰ نیوتن متر را هم در دور موتور ۶۵۰۰ به ارمغان بیاورد، که همه آنها به چرخهای عقب هوراکان ۲۰۱۷ منتقل میشوند که با یک جعبه دنده هفت سرعته و دو کلاچه میتوانید از این همه قدرت لذت ببرید.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-3

با وزن خالص ۱۵۰۹ کیلوگرمی هوراکان ۲۰۱۷ که در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس معرفی شد معلوم میشود که اسپایدر دیفرانسیل عقب ۱۲۰ کیلو گرم از کوپه LP580-2 سنگین تر است. به ادعای لمبورگینی، اسپایدر دیفرانسیل عقب میتواند در عرض ۳٫۶ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد و همینطور تا حداکثر ۳۱۹ کیلومتر بر ساعت هم سرعت بگیرد. برای مقایسه با کوپه LP580-2، اسپایدر دیفرانسیل عقب ۰٫۲ ثانیه دیرتر به سرعت ۱۰۰کیلومتر بر ساعت میرسد و یک کیلومتر بر ساعت هم حداکثر سرعت پایینتری دارد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-rear

سقف اسپایدر میتواند در عرض ۱۷ ثانیه باز و بسته شود که این کار را تا حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر  ساعت میتواند انجام دهد. به مانند کوپه LP580-2، توازن وزن بین چرخهای جلو و عقب ۴۰ به ۶۰ میباشد، و دارای تنظیم فرمان مسترد و همچنین دارای سیستم کنترل کشش و پایداری و یک سیستم فرمان پویا میباشد.

لمبورگینی هوراکان اسپایدر از تاریخ ژانویه ۲۰۱۷ برای خرید در استرالیا با قیمت ۴۲۸۰۰۰ دلار امکانپذیر میباشد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-1 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-2 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-interior

tabnak-adv
13950103P030
GPS بخشی از مغز را غیر فعال می کند

محققان دانشگاه کالج لندن دریافتند استفاده از GPS بخشی از مغز که وظیفه راهبری را برعهده دارد، غیرفعال می‌کند.

Modern interior of private jet
گران قیمت ترین و لوکس ترین کابین های هواپیما در دنیا

یکی از مزیت‌های پول‌دار بودن، سفر کردن با هواپیماهای لوکس و درجه یک است. سفر کردن با هواپیما خسته‌کننده و کسالت‌آور است، به خصوص اگر سفری بین‌المللی داشته باشید. ولی تختی شاهانه، حمام اختصاصی یا مهمانداری شخصی می‌تواند سفر شما را مرفه کند. با دنیای ما همراه باشید تا به ۱۰ کابین لوکس و بالارده نگاهی اجمالی داشته باشیم.

13950103P028
ارتباط از دست دادن حس بویایی و مرگ زودهنگام

نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد از بین رفتن حس بویایی در دهه ۴۰ و ۵۰ زندگی با مرگ زودهنگام مرتبط است.

tabnak-adv
13951229p06

۱۳۹۵/۱۲/۲۹
۰۸:۴۵

نتایج رقابت های فوتبال اروپا

SMARTWATCH

۱۳۹۵/۱۲/۲۸
۲۱:۰۰

رشد ۱۸ درصدی فروش ساعت هوشمند در سال ۲۰۱۷

13951229p08

۱۳۹۵/۱۲/۲۹
۰۹:۱۵

شلوغ‌ترین جزیره جهان

سرطان مری در کمین افراد چاق

۱۳۹۵/۱۲/۲۹
۱۱:۱۵

سرطان مری در کمین افراد چاق

آرشیو

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv