پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-hero

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد. درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور […]

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-4

درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور ۵۴۰ نیوتن متر را هم در دور موتور ۶۵۰۰ به ارمغان بیاورد، که همه آنها به چرخهای عقب هوراکان ۲۰۱۷ منتقل میشوند که با یک جعبه دنده هفت سرعته و دو کلاچه میتوانید از این همه قدرت لذت ببرید.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-3

با وزن خالص ۱۵۰۹ کیلوگرمی هوراکان ۲۰۱۷ که در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس معرفی شد معلوم میشود که اسپایدر دیفرانسیل عقب ۱۲۰ کیلو گرم از کوپه LP580-2 سنگین تر است. به ادعای لمبورگینی، اسپایدر دیفرانسیل عقب میتواند در عرض ۳٫۶ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد و همینطور تا حداکثر ۳۱۹ کیلومتر بر ساعت هم سرعت بگیرد. برای مقایسه با کوپه LP580-2، اسپایدر دیفرانسیل عقب ۰٫۲ ثانیه دیرتر به سرعت ۱۰۰کیلومتر بر ساعت میرسد و یک کیلومتر بر ساعت هم حداکثر سرعت پایینتری دارد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-rear

سقف اسپایدر میتواند در عرض ۱۷ ثانیه باز و بسته شود که این کار را تا حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر  ساعت میتواند انجام دهد. به مانند کوپه LP580-2، توازن وزن بین چرخهای جلو و عقب ۴۰ به ۶۰ میباشد، و دارای تنظیم فرمان مسترد و همچنین دارای سیستم کنترل کشش و پایداری و یک سیستم فرمان پویا میباشد.

لمبورگینی هوراکان اسپایدر از تاریخ ژانویه ۲۰۱۷ برای خرید در استرالیا با قیمت ۴۲۸۰۰۰ دلار امکانپذیر میباشد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-1 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-2 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-interior

tabnak-adv
SELF IMPROVEMENT
چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم

اگر بتوانید هر یک از رفتارهایی را که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، در خود پرورش دهید؛ می‌توانید دیگران را مسحور خود کنید.

خوردن زیاد گوشت با بدن چه می‌کند؟
خوردن زیاد گوشت با بدن چه می‌کند؟

محققان دریافتند یک رژیم غذایی غنی از گوشت خطر ابتلا به بیماری‌های کبدی را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد.

تاثیر اسانس پرتقال در کاهش استرس
تاثیر اسانس پرتقال در کاهش استرس

نتایج یک بررسی نشان می‌دهد: اسانس پرتقال می‌تواند در کاهش استرس نقش داشته باشد.

tabnak-adv
آرشیو

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv