پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد. درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور […]

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-4

درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور ۵۴۰ نیوتن متر را هم در دور موتور ۶۵۰۰ به ارمغان بیاورد، که همه آنها به چرخهای عقب هوراکان ۲۰۱۷ منتقل میشوند که با یک جعبه دنده هفت سرعته و دو کلاچه میتوانید از این همه قدرت لذت ببرید.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-3

با وزن خالص ۱۵۰۹ کیلوگرمی هوراکان ۲۰۱۷ که در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس معرفی شد معلوم میشود که اسپایدر دیفرانسیل عقب ۱۲۰ کیلو گرم از کوپه LP580-2 سنگین تر است. به ادعای لمبورگینی، اسپایدر دیفرانسیل عقب میتواند در عرض ۳٫۶ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد و همینطور تا حداکثر ۳۱۹ کیلومتر بر ساعت هم سرعت بگیرد. برای مقایسه با کوپه LP580-2، اسپایدر دیفرانسیل عقب ۰٫۲ ثانیه دیرتر به سرعت ۱۰۰کیلومتر بر ساعت میرسد و یک کیلومتر بر ساعت هم حداکثر سرعت پایینتری دارد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-rear

سقف اسپایدر میتواند در عرض ۱۷ ثانیه باز و بسته شود که این کار را تا حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر  ساعت میتواند انجام دهد. به مانند کوپه LP580-2، توازن وزن بین چرخهای جلو و عقب ۴۰ به ۶۰ میباشد، و دارای تنظیم فرمان مسترد و همچنین دارای سیستم کنترل کشش و پایداری و یک سیستم فرمان پویا میباشد.

لمبورگینی هوراکان اسپایدر از تاریخ ژانویه ۲۰۱۷ برای خرید در استرالیا با قیمت ۴۲۸۰۰۰ دلار امکانپذیر میباشد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-1 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-2 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-interior

tabnak-adv
توصیه‌های ورزشی به افراد تنبل

بسیاری افراد دوست دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانند اما به دلیل مشغله‌های مختلف و نداشتن وقت در ورزش تنبلی می‌کنند. راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید به ساده‌ترین روش، ورزش را در برنامه خود قرار دهید.

هزینه تحصیل در دانشگاه های آمریکا چقدر است؟

هزینه دریافت مدرک لیسانس در دانشگاه‌های آمریکا اعم از ایالتی که از کمک‌های دولتی برخوردارند تا دانشگاه‌های خصوصی مبلغی بین ۳۰ تا ۷۰ هزار دلار است. یعنی یک جوان ۱۸‌ساله‌ آمریکایی برای اینکه بتواند در هر رشته‌ای و در هر دانشگاهی مدرک لیسانس بگیرد باید حداقل ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار هزینه کند.

خواص فراوان “زرشک”

یک کارشناس ارشد طب سنتی گفت: زرشک برای درمان واریس و روماتسیم مفید است.

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv