پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-hero

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد. درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور […]

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-4

درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور ۵۴۰ نیوتن متر را هم در دور موتور ۶۵۰۰ به ارمغان بیاورد، که همه آنها به چرخهای عقب هوراکان ۲۰۱۷ منتقل میشوند که با یک جعبه دنده هفت سرعته و دو کلاچه میتوانید از این همه قدرت لذت ببرید.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-3

با وزن خالص ۱۵۰۹ کیلوگرمی هوراکان ۲۰۱۷ که در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس معرفی شد معلوم میشود که اسپایدر دیفرانسیل عقب ۱۲۰ کیلو گرم از کوپه LP580-2 سنگین تر است. به ادعای لمبورگینی، اسپایدر دیفرانسیل عقب میتواند در عرض ۳٫۶ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد و همینطور تا حداکثر ۳۱۹ کیلومتر بر ساعت هم سرعت بگیرد. برای مقایسه با کوپه LP580-2، اسپایدر دیفرانسیل عقب ۰٫۲ ثانیه دیرتر به سرعت ۱۰۰کیلومتر بر ساعت میرسد و یک کیلومتر بر ساعت هم حداکثر سرعت پایینتری دارد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-rear

سقف اسپایدر میتواند در عرض ۱۷ ثانیه باز و بسته شود که این کار را تا حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر  ساعت میتواند انجام دهد. به مانند کوپه LP580-2، توازن وزن بین چرخهای جلو و عقب ۴۰ به ۶۰ میباشد، و دارای تنظیم فرمان مسترد و همچنین دارای سیستم کنترل کشش و پایداری و یک سیستم فرمان پویا میباشد.

لمبورگینی هوراکان اسپایدر از تاریخ ژانویه ۲۰۱۷ برای خرید در استرالیا با قیمت ۴۲۸۰۰۰ دلار امکانپذیر میباشد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-1 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-2 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-interior

tabnak-adv
trump
نگاهی به ماشین های لوکس و گران قیمتی که دونالد ترامپ در طول زندگی اش از آن ها استفاده کرده است

دونالد ترامپ قبل از اینکه به مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا برسد، فردی ثروتمند بود و خودروهای خاصی نیز داشت، در این مطلب به خودروهایی که او داشته میپردازیم. با دنیای ما همراه باشید.

business
چگونه کارهای خود را با نتایجی درخشان به پایان برسانیم؟

تا به حال به افراد بسیار موفقی که در تلویزیون نشان داده می شوند دقت کرده اید؟ آیا آنها همیشه در این راحتی و آرامش بوده اند؟ خیر.

We-have-captured-views-of-the-cities-in-a-such-a-way-that-people-normally-dont-see-58a2d86e93db4__880-w900-h600
زیبایی مسحور کننده؛ تصویر شهرهای معروف را از بالا و نمایی متفاوت ببینید

شاید تاکنون به شهرهای بزرگ و کوچک زیادی سفر کرده و در نقاط زیبا و تاریخی آن ها عکس گرفته باشید. اما از این طریق نمی توانید تصویر کاملی از شهر مورد نظر و تمام جغرافیای آن داشته باشید.

tabnak-adv
خطر بیخ گوش فوتبال ایران

۱۳۹۵/۱۱/۲۸
۰۳:۳۰

خطر بیخ گوش فوتبال ایران

نقش سرما و روز شنبه در سکته!

۱۳۹۵/۱۱/۲۸
۰۰:۳۰

نقش سرما و روز شنبه در سکته!

آرشیو
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv