پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-hero

لامبوگینی هوراکان دیفرانسیل عقب یک سال بعد از کوپه LP580-2 در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس رونمایی شد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-4

درست همانند کوپه LP580-2، هوراکان دیفرانسیل قب ۲۰۱۷ هم با همان موتور ۵٫۲ لیتری V10 خود شرکت با کمی تغییرات کوچک معرفی شد. موتور هوراکان میتواند در دور موتور ۸۰۰۰ قدرتی برابر با ۴۲۶KW تولید کند و گشتاور ۵۴۰ نیوتن متر را هم در دور موتور ۶۵۰۰ به ارمغان بیاورد، که همه آنها به چرخهای عقب هوراکان ۲۰۱۷ منتقل میشوند که با یک جعبه دنده هفت سرعته و دو کلاچه میتوانید از این همه قدرت لذت ببرید.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-3

با وزن خالص ۱۵۰۹ کیلوگرمی هوراکان ۲۰۱۷ که در نمایشگاه ماشین لوس آنجلس معرفی شد معلوم میشود که اسپایدر دیفرانسیل عقب ۱۲۰ کیلو گرم از کوپه LP580-2 سنگین تر است. به ادعای لمبورگینی، اسپایدر دیفرانسیل عقب میتواند در عرض ۳٫۶ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد و همینطور تا حداکثر ۳۱۹ کیلومتر بر ساعت هم سرعت بگیرد. برای مقایسه با کوپه LP580-2، اسپایدر دیفرانسیل عقب ۰٫۲ ثانیه دیرتر به سرعت ۱۰۰کیلومتر بر ساعت میرسد و یک کیلومتر بر ساعت هم حداکثر سرعت پایینتری دارد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-rear

سقف اسپایدر میتواند در عرض ۱۷ ثانیه باز و بسته شود که این کار را تا حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر  ساعت میتواند انجام دهد. به مانند کوپه LP580-2، توازن وزن بین چرخهای جلو و عقب ۴۰ به ۶۰ میباشد، و دارای تنظیم فرمان مسترد و همچنین دارای سیستم کنترل کشش و پایداری و یک سیستم فرمان پویا میباشد.

لمبورگینی هوراکان اسپایدر از تاریخ ژانویه ۲۰۱۷ برای خرید در استرالیا با قیمت ۴۲۸۰۰۰ دلار امکانپذیر میباشد.

lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-1 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-2 lamborghini-huracan-rear-wheel-drive-spyder-interior

tabnak-adv
20150828164153-employees-working-team-work-
۵ نکته برای شروع یک کسب و کار قبل از ۳۰ سالگی

می دانستید جایگزینی برای تجربه و سابقه کاری وجود دارد؟ با اینکه جوان و بی تجربه هستید اما تصمیم به شروع کسب و کاری کرده اید؟ در حقیقت بهترین کار همین است چرا که جوانی شور، ذوق و انرژی زیادی دارد که لازمه ی شروع کار است.

elektrikli-araçlar
سایپا خودرو برقی می سازد؛ رویا پردازی جمعی به مناسبت روز هوای پاک

بار دیگر به روز ملی هوای پاک (۲۹ دی ماه) رسیدیم و به همین مناسبت فاز تازه ای از وعده و وعید مسئولین و مدیران امر در زمینه حفظ محیط زیست و گسترش طرح های حافظ محیط زیست مطرح شده است.

trump
۱۰ نکته جالب و کلیدی که باید درباره مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا بدانید

انتظارها به پایان رسید و بزودی شاهد ورود دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهور آمریکا به کاخ سفید خواهیم بود. مراسم سوگند دونالد ترامپ در روز جمعه اول بهمن ماه در شهر واشنگتن پایتخت این کشور برگزار خواهد شد.

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv