پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

مشاركت طراحان بين‌المللي در طراحي شهرسلامت شيراز

به گزارش دنیای ما، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، یدالله رحمانی در جلسه کارگروه شهر گردشگری سلامت شیراز، گفت: استفاده از طراحان طراز اول بین‌المللی با هدف استفاده حداکثری از فضای موجود و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید دنیا و آماده سازی شهر سلامت برای پذیرش و اقامت گردشگران سلامت انجام می‌شود.

او گفت: شهر سلامت شیراز، بزرگترین پروژه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استان است که باید برای ایجاد و فعال سازی آن حداکثر استفاده از توانمندی‌های طراحان داخلی و خارجی انجام شود.

رحمانی با بیان اینکه برآورد حداقلی برای تامین زیرساخت‌ها و تسریع در آغاز فعالیت‌های اجرایی شهر سلامت حدود ۱۰ میلیارد تومان است، گفت: برگزاری جلسات مستمر برای این پروژه با هدف همکاری تمام اداره‌ها و نهادها و سازمان‌ها در فراهم شدن بسترهای لازم و آغاز کار با پشتوانه مناسب توسط مجری است.

معاون استانداری فارس با اشاره به تداوم پیگیری‌ها برای حل و فصل مشکلات مرتبط با معارضین این پروژه، افزود: شرایط بهتری برای مجری این طرح فراهم شده است و این روند باید ادامه پیدا کند تا سریع‌تر شاهد اجرا و بهره‌برداری از آن باشیم.

به گزارش دنیای ما، شهر سلامت شیراز در جاده ی شیراز به سپیدان در فاصله ی ۲۱ کیلومتری از شیراز و در منطقه ی موسوم به گلستان و منطقه ی ویژه ی اقتصادی شیراز قرار گرفته است. این مجموعه شامل ۲/۷ میلیون مترمربع زیربنا شامل فضاهای بیمارستانهایی در سطح بین المللی با ۲۵۰۰ تخت بیمارستانی ، هتل بیمارستانها ، مراکز طب جایگزین ، دی کلینیک های تخصصی ، پلی کلینیک ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و آموزشی ، کوی پزشکان ، واحدهای آپارتمانی ویژه ی پرسنل و کارشناسان ، ویلاهای مدیران و مراکز فنی و مراکز اداری و تجاری و پذیرایی و ورزشی و تفریحی می باشند.

%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-2

%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-3    %d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-23

%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-7

در طراحی شهری این مجموعه کلیه ی اصول مربوط به شهر سالم و رعایت پارامترهای محیط زیستی به همراه استفاده از از انرژی های تجدیدپذیر در نظر گرفته شده اند.

 

منبع: ایسنا ، شیراز ۱۴۰۰

tabnak-adv
20150828164153-employees-working-team-work-
۵ نکته برای شروع یک کسب و کار قبل از ۳۰ سالگی

می دانستید جایگزینی برای تجربه و سابقه کاری وجود دارد؟ با اینکه جوان و بی تجربه هستید اما تصمیم به شروع کسب و کاری کرده اید؟ در حقیقت بهترین کار همین است چرا که جوانی شور، ذوق و انرژی زیادی دارد که لازمه ی شروع کار است.

elektrikli-araçlar
سایپا خودرو برقی می سازد؛ رویا پردازی جمعی به مناسبت روز هوای پاک

بار دیگر به روز ملی هوای پاک (۲۹ دی ماه) رسیدیم و به همین مناسبت فاز تازه ای از وعده و وعید مسئولین و مدیران امر در زمینه حفظ محیط زیست و گسترش طرح های حافظ محیط زیست مطرح شده است.

trump
۱۰ نکته جالب و کلیدی که باید درباره مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا بدانید

انتظارها به پایان رسید و بزودی شاهد ورود دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهور آمریکا به کاخ سفید خواهیم بود. مراسم سوگند دونالد ترامپ در روز جمعه اول بهمن ماه در شهر واشنگتن پایتخت این کشور برگزار خواهد شد.

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv