پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

عصر خودرو- گرچه معاملات امروز به دلیل بروز اشکال فنی در سیستم معاملاتی بورس، با تاخیر نیم ساعته اغاز شد، اما نهایتا شاخص بورس با شکست مجدد مقاومت خود از مرز ۸۰ هزار واحدی گذشت و به تبع آن گروه خودرویی در روز جاری با رشد ۸۵ واحدی شاخص و توقف نماگر گروه در ارتفاع ۲۰هزار و ۹۳۳ واحدی به پایان رسید.

به شفاف سازی در ارتباط با  تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به اسفند ۹۵ بازگشایی شد، اما خنصیر باز هم متوقف شد این بار به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره بسته شد، خموتور نیز به دلیل عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت معامله شد که در نهایت با صف فروش و ۴ درصد کاهش قیمت پایانی به کار خود خاتمه داد.
نمادهایی که امروز بیشترین حجم معاملات را تجربه کردند به ترتیب خزامیا با ۳۹٫۵ میلیون ، پس از آن خودرو با حدود ۲۱ میلیون و خپارس با ۱۲ میلیون حجم معامله بود.
از سوی دیگر معامله‌گران خودرویی شاهد دست به دست شدن ۱۰۹ میلیون اوراق بهادار به ارزش  حدود ۲۰ میلیارد تومان بودند که نسبت به آخرین روز هفته گذشته با کاهش همراه شد.
در جریان معاملات امروز نیز مالکیت سهام در هر دو سمت خرید و فروش در اختیار سهامداران حقیقی قرار داشت و کماکان این طیف بیشترین مشارکت را در معاملات سهام در اختیار دارند
در حوزه اخبار این گروه، ایران خودرویی‌ها به رنو اعلام کرده‌اند تنها در صورتی که تولید محصول ارزان قیمت این شرکت به نام «کوئید» را به آنها واگذار کند، حاضر به عقد قرارداد جدید هستند.خاذین نیز گزارش شش ماهه خود را منتشر کرد که براساس آن زیان هر سهم ۸۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته بود.

tabnak-adv
توصیه‌های ورزشی به افراد تنبل

بسیاری افراد دوست دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانند اما به دلیل مشغله‌های مختلف و نداشتن وقت در ورزش تنبلی می‌کنند. راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید به ساده‌ترین روش، ورزش را در برنامه خود قرار دهید.

هزینه تحصیل در دانشگاه های آمریکا چقدر است؟

هزینه دریافت مدرک لیسانس در دانشگاه‌های آمریکا اعم از ایالتی که از کمک‌های دولتی برخوردارند تا دانشگاه‌های خصوصی مبلغی بین ۳۰ تا ۷۰ هزار دلار است. یعنی یک جوان ۱۸‌ساله‌ آمریکایی برای اینکه بتواند در هر رشته‌ای و در هر دانشگاهی مدرک لیسانس بگیرد باید حداقل ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار هزینه کند.

خواص فراوان “زرشک”

یک کارشناس ارشد طب سنتی گفت: زرشک برای درمان واریس و روماتسیم مفید است.

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv