پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

139410190036108351163653

به شفاف سازی در ارتباط با  تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به اسفند ۹۵ بازگشایی شد، اما خنصیر باز هم متوقف شد این بار به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره بسته شد، خموتور نیز به دلیل عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت معامله شد که در نهایت با صف فروش و ۴ درصد کاهش قیمت پایانی به کار خود خاتمه داد.
نمادهایی که امروز بیشترین حجم معاملات را تجربه کردند به ترتیب خزامیا با ۳۹٫۵ میلیون ، پس از آن خودرو با حدود ۲۱ میلیون و خپارس با ۱۲ میلیون حجم معامله بود.
از سوی دیگر معامله‌گران خودرویی شاهد دست به دست شدن ۱۰۹ میلیون اوراق بهادار به ارزش  حدود ۲۰ میلیارد تومان بودند که نسبت به آخرین روز هفته گذشته با کاهش همراه شد.
در جریان معاملات امروز نیز مالکیت سهام در هر دو سمت خرید و فروش در اختیار سهامداران حقیقی قرار داشت و کماکان این طیف بیشترین مشارکت را در معاملات سهام در اختیار دارند
در حوزه اخبار این گروه، ایران خودرویی‌ها به رنو اعلام کرده‌اند تنها در صورتی که تولید محصول ارزان قیمت این شرکت به نام «کوئید» را به آنها واگذار کند، حاضر به عقد قرارداد جدید هستند.خاذین نیز گزارش شش ماهه خود را منتشر کرد که براساس آن زیان هر سهم ۸۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته بود.

tabnak-adv
20150828164153-employees-working-team-work-
۵ نکته برای شروع یک کسب و کار قبل از ۳۰ سالگی

می دانستید جایگزینی برای تجربه و سابقه کاری وجود دارد؟ با اینکه جوان و بی تجربه هستید اما تصمیم به شروع کسب و کاری کرده اید؟ در حقیقت بهترین کار همین است چرا که جوانی شور، ذوق و انرژی زیادی دارد که لازمه ی شروع کار است.

elektrikli-araçlar
سایپا خودرو برقی می سازد؛ رویا پردازی جمعی به مناسبت روز هوای پاک

بار دیگر به روز ملی هوای پاک (۲۹ دی ماه) رسیدیم و به همین مناسبت فاز تازه ای از وعده و وعید مسئولین و مدیران امر در زمینه حفظ محیط زیست و گسترش طرح های حافظ محیط زیست مطرح شده است.

trump
۱۰ نکته جالب و کلیدی که باید درباره مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا بدانید

انتظارها به پایان رسید و بزودی شاهد ورود دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهور آمریکا به کاخ سفید خواهیم بود. مراسم سوگند دونالد ترامپ در روز جمعه اول بهمن ماه در شهر واشنگتن پایتخت این کشور برگزار خواهد شد.

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv