پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

139410190036108351163653

عصر خودرو- گرچه معاملات امروز به دلیل بروز اشکال فنی در سیستم معاملاتی بورس، با تاخیر نیم ساعته اغاز شد، اما نهایتا شاخص بورس با شکست مجدد مقاومت خود از مرز ۸۰ هزار واحدی گذشت و به تبع آن گروه خودرویی در روز جاری با رشد ۸۵ واحدی شاخص و توقف نماگر گروه در ارتفاع ۲۰هزار و ۹۳۳ واحدی به پایان رسید.

به شفاف سازی در ارتباط با  تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به اسفند ۹۵ بازگشایی شد، اما خنصیر باز هم متوقف شد این بار به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره بسته شد، خموتور نیز به دلیل عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت معامله شد که در نهایت با صف فروش و ۴ درصد کاهش قیمت پایانی به کار خود خاتمه داد.
نمادهایی که امروز بیشترین حجم معاملات را تجربه کردند به ترتیب خزامیا با ۳۹٫۵ میلیون ، پس از آن خودرو با حدود ۲۱ میلیون و خپارس با ۱۲ میلیون حجم معامله بود.
از سوی دیگر معامله‌گران خودرویی شاهد دست به دست شدن ۱۰۹ میلیون اوراق بهادار به ارزش  حدود ۲۰ میلیارد تومان بودند که نسبت به آخرین روز هفته گذشته با کاهش همراه شد.
در جریان معاملات امروز نیز مالکیت سهام در هر دو سمت خرید و فروش در اختیار سهامداران حقیقی قرار داشت و کماکان این طیف بیشترین مشارکت را در معاملات سهام در اختیار دارند
در حوزه اخبار این گروه، ایران خودرویی‌ها به رنو اعلام کرده‌اند تنها در صورتی که تولید محصول ارزان قیمت این شرکت به نام «کوئید» را به آنها واگذار کند، حاضر به عقد قرارداد جدید هستند.خاذین نیز گزارش شش ماهه خود را منتشر کرد که براساس آن زیان هر سهم ۸۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته بود.

tabnak-adv
trump
نگاهی به ماشین های لوکس و گران قیمتی که دونالد ترامپ در طول زندگی اش از آن ها استفاده کرده است

دونالد ترامپ قبل از اینکه به مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا برسد، فردی ثروتمند بود و خودروهای خاصی نیز داشت، در این مطلب به خودروهایی که او داشته میپردازیم. با دنیای ما همراه باشید.

business
چگونه کارهای خود را با نتایجی درخشان به پایان برسانیم؟

تا به حال به افراد بسیار موفقی که در تلویزیون نشان داده می شوند دقت کرده اید؟ آیا آنها همیشه در این راحتی و آرامش بوده اند؟ خیر.

We-have-captured-views-of-the-cities-in-a-such-a-way-that-people-normally-dont-see-58a2d86e93db4__880-w900-h600
زیبایی مسحور کننده؛ تصویر شهرهای معروف را از بالا و نمایی متفاوت ببینید

شاید تاکنون به شهرهای بزرگ و کوچک زیادی سفر کرده و در نقاط زیبا و تاریخی آن ها عکس گرفته باشید. اما از این طریق نمی توانید تصویر کاملی از شهر مورد نظر و تمام جغرافیای آن داشته باشید.

tabnak-adv
خطر بیخ گوش فوتبال ایران

۱۳۹۵/۱۱/۲۸
۰۳:۳۰

خطر بیخ گوش فوتبال ایران

نقش سرما و روز شنبه در سکته!

۱۳۹۵/۱۱/۲۸
۰۰:۳۰

نقش سرما و روز شنبه در سکته!

آرشیو
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv