پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

139410190036108351163653

عصر خودرو- گرچه معاملات امروز به دلیل بروز اشکال فنی در سیستم معاملاتی بورس، با تاخیر نیم ساعته اغاز شد، اما نهایتا شاخص بورس با شکست مجدد مقاومت خود از مرز ۸۰ هزار واحدی گذشت و به تبع آن گروه خودرویی در روز جاری با رشد ۸۵ واحدی شاخص و توقف نماگر گروه در ارتفاع ۲۰هزار و ۹۳۳ واحدی به پایان رسید.

به شفاف سازی در ارتباط با  تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به اسفند ۹۵ بازگشایی شد، اما خنصیر باز هم متوقف شد این بار به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره بسته شد، خموتور نیز به دلیل عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت معامله شد که در نهایت با صف فروش و ۴ درصد کاهش قیمت پایانی به کار خود خاتمه داد.
نمادهایی که امروز بیشترین حجم معاملات را تجربه کردند به ترتیب خزامیا با ۳۹٫۵ میلیون ، پس از آن خودرو با حدود ۲۱ میلیون و خپارس با ۱۲ میلیون حجم معامله بود.
از سوی دیگر معامله‌گران خودرویی شاهد دست به دست شدن ۱۰۹ میلیون اوراق بهادار به ارزش  حدود ۲۰ میلیارد تومان بودند که نسبت به آخرین روز هفته گذشته با کاهش همراه شد.
در جریان معاملات امروز نیز مالکیت سهام در هر دو سمت خرید و فروش در اختیار سهامداران حقیقی قرار داشت و کماکان این طیف بیشترین مشارکت را در معاملات سهام در اختیار دارند
در حوزه اخبار این گروه، ایران خودرویی‌ها به رنو اعلام کرده‌اند تنها در صورتی که تولید محصول ارزان قیمت این شرکت به نام «کوئید» را به آنها واگذار کند، حاضر به عقد قرارداد جدید هستند.خاذین نیز گزارش شش ماهه خود را منتشر کرد که براساس آن زیان هر سهم ۸۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته بود.

tabnak-adv
13950103P030
GPS بخشی از مغز را غیر فعال می کند

محققان دانشگاه کالج لندن دریافتند استفاده از GPS بخشی از مغز که وظیفه راهبری را برعهده دارد، غیرفعال می‌کند.

Modern interior of private jet
گران قیمت ترین و لوکس ترین کابین های هواپیما در دنیا

یکی از مزیت‌های پول‌دار بودن، سفر کردن با هواپیماهای لوکس و درجه یک است. سفر کردن با هواپیما خسته‌کننده و کسالت‌آور است، به خصوص اگر سفری بین‌المللی داشته باشید. ولی تختی شاهانه، حمام اختصاصی یا مهمانداری شخصی می‌تواند سفر شما را مرفه کند. با دنیای ما همراه باشید تا به ۱۰ کابین لوکس و بالارده نگاهی اجمالی داشته باشیم.

13950103P028
ارتباط از دست دادن حس بویایی و مرگ زودهنگام

نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد از بین رفتن حس بویایی در دهه ۴۰ و ۵۰ زندگی با مرگ زودهنگام مرتبط است.

tabnak-adv
13951229p06

۱۳۹۵/۱۲/۲۹
۰۸:۴۵

نتایج رقابت های فوتبال اروپا

SMARTWATCH

۱۳۹۵/۱۲/۲۸
۲۱:۰۰

رشد ۱۸ درصدی فروش ساعت هوشمند در سال ۲۰۱۷

13951229p08

۱۳۹۵/۱۲/۲۹
۰۹:۱۵

شلوغ‌ترین جزیره جهان

آرشیو

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv