پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

139410190036108351163653

عصر خودرو- گرچه معاملات امروز به دلیل بروز اشکال فنی در سیستم معاملاتی بورس، با تاخیر نیم ساعته اغاز شد، اما نهایتا شاخص بورس با شکست مجدد مقاومت خود از مرز ۸۰ هزار واحدی گذشت و به تبع آن گروه خودرویی در روز جاری با رشد ۸۵ واحدی شاخص و توقف نماگر گروه در ارتفاع ۲۰هزار و ۹۳۳ واحدی به پایان رسید.

به شفاف سازی در ارتباط با  تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به اسفند ۹۵ بازگشایی شد، اما خنصیر باز هم متوقف شد این بار به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره بسته شد، خموتور نیز به دلیل عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت معامله شد که در نهایت با صف فروش و ۴ درصد کاهش قیمت پایانی به کار خود خاتمه داد.
نمادهایی که امروز بیشترین حجم معاملات را تجربه کردند به ترتیب خزامیا با ۳۹٫۵ میلیون ، پس از آن خودرو با حدود ۲۱ میلیون و خپارس با ۱۲ میلیون حجم معامله بود.
از سوی دیگر معامله‌گران خودرویی شاهد دست به دست شدن ۱۰۹ میلیون اوراق بهادار به ارزش  حدود ۲۰ میلیارد تومان بودند که نسبت به آخرین روز هفته گذشته با کاهش همراه شد.
در جریان معاملات امروز نیز مالکیت سهام در هر دو سمت خرید و فروش در اختیار سهامداران حقیقی قرار داشت و کماکان این طیف بیشترین مشارکت را در معاملات سهام در اختیار دارند
در حوزه اخبار این گروه، ایران خودرویی‌ها به رنو اعلام کرده‌اند تنها در صورتی که تولید محصول ارزان قیمت این شرکت به نام «کوئید» را به آنها واگذار کند، حاضر به عقد قرارداد جدید هستند.خاذین نیز گزارش شش ماهه خود را منتشر کرد که براساس آن زیان هر سهم ۸۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته بود.

tabnak-adv
SELF IMPROVEMENT
چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم

اگر بتوانید هر یک از رفتارهایی را که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، در خود پرورش دهید؛ می‌توانید دیگران را مسحور خود کنید.

خوردن زیاد گوشت با بدن چه می‌کند؟
خوردن زیاد گوشت با بدن چه می‌کند؟

محققان دریافتند یک رژیم غذایی غنی از گوشت خطر ابتلا به بیماری‌های کبدی را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد.

تاثیر اسانس پرتقال در کاهش استرس
تاثیر اسانس پرتقال در کاهش استرس

نتایج یک بررسی نشان می‌دهد: اسانس پرتقال می‌تواند در کاهش استرس نقش داشته باشد.

tabnak-adv
در بهار خودسرانه حجامت نکنید

۱۳۹۶/۰۲/۰۴
۰۰:۱۵

در بهار خودسرانه حجامت نکنید

آرشیو

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv