پایگاه خبری تحلیلی دنیای ما

151113-google-car-jpo-332a_1a7c82e4f3c1dd903a802e36ed35fbaf-nbcnews-ux-2880-1000

گزارش‌های رسیده حاکی از آنست که گوگل تصمیم گرفته توسعه خودروهای خودران بدون پدال و فرمان را متوقف کند. خودروی بدون راننده گوگل که پیش از این معرفی شده بود امکان کنترل خودرو را به سرنشینان نمی‌داد و به‌صورت کاملا خودکار به سمت مقصد تعیین شده حرکت می‌کرد.

گوگل اعلام کرده که قصد دارد با کمپانی‌های خودروساز همکاری کند تا پروژه توسعه خودروهای خودران را تا پایان سال آینده میلادی در سرویس‌های اشتراک خودرو یا Ride Sharing پیش ببرد. برای این منظور گوگل با کمپانی فیات کرایسلر از ماه مه سال جاری همکاری‌شان را آغاز کرده‌اند تا یک مدل متفاوت از مینی ون Pacifica را توسعه دهند.

فیات کرایسلر یک نمونه آزمایشی از خودروی مورد نظر گوگل را تولید کرده که اگر از آزمایش‌ها سربلند بیرون بیاید می‌تواند برای مقاصد تجاری به تولید انبوه برسد.

لری پیج، مدیر عامل آلفابت و آقای Porat، مدیر ارشد مالی شرکت اشاره کرده‌اند که در مقطع فعلی توسعه خودروهای خودران بدون فرمان و پدال توسط گوگل عملی نیست. توسعه خودروهای خودران یکی از پروژه‌های آزمایشگاه Google X بود که حالا دچار این تغییر جهش بحث برانگیز شده است.

منبع: gsm.ir

tabnak-adv
20150828164153-employees-working-team-work-
۵ نکته برای شروع یک کسب و کار قبل از ۳۰ سالگی

می دانستید جایگزینی برای تجربه و سابقه کاری وجود دارد؟ با اینکه جوان و بی تجربه هستید اما تصمیم به شروع کسب و کاری کرده اید؟ در حقیقت بهترین کار همین است چرا که جوانی شور، ذوق و انرژی زیادی دارد که لازمه ی شروع کار است.

elektrikli-araçlar
سایپا خودرو برقی می سازد؛ رویا پردازی جمعی به مناسبت روز هوای پاک

بار دیگر به روز ملی هوای پاک (۲۹ دی ماه) رسیدیم و به همین مناسبت فاز تازه ای از وعده و وعید مسئولین و مدیران امر در زمینه حفظ محیط زیست و گسترش طرح های حافظ محیط زیست مطرح شده است.

trump
۱۰ نکته جالب و کلیدی که باید درباره مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا بدانید

انتظارها به پایان رسید و بزودی شاهد ورود دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهور آمریکا به کاخ سفید خواهیم بود. مراسم سوگند دونالد ترامپ در روز جمعه اول بهمن ماه در شهر واشنگتن پایتخت این کشور برگزار خواهد شد.

tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv